Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
SME.sk
Viac
sme-logo
Správy
Najnovšie
Najčítanejšie
Domov
Voľby na Slovensku
Vojna Ukrajina Rusko
Koronavírus na Slovensku
Regióny
Korzár
Index
Svet
Slovak Spectator
Kultúra
Sportnet
Zdravie
Closer
Redakčné newslettre
Služby
Počasie
Blogy
TV program
Naničmama
Vysoké školy
Reality
Reštaurácie
Smeti
SME konferencie
Dovolenky 2024
Pracovný kalendár
SME Minúta
Noviny na webe
E-knihy
Výsledky volieb 2024
Viac
Zmeniť
PREDPLATNÉ
PREDĹŽIŤ
PREDPLATNÉ
KÚPIŤ
PREDPLATNÉ
DAROVAŤ
PREDPLATNÉ
POST.sk
Aktuálne správy dnes
TOP aktuálne správy dnes
USERNAME@example.com
Môj profil
Online predplatné
Správa e-mailov
Aplikácie pre smartfóny
Odhlásenie
KÚPIŤ
PREDPLATNÉ
POST.sk
Aktuálne správy dnes
TOP aktuálne správy dnes
Prihlásenie
Prihlásiť cez Google
Prihlásiť cez Facebook
Prihlásiť cez Apple
alebo
Zabudli ste heslo?
Prihlásiť sa
Prihlásenie bez hesla
Nemáte účet?
Registrovať
Zapojené služby
SME
TV Program
Dnes je
Štvrtok, 18. apríl, 2024
včera
dnes
zajtra
sobota
nedeľa
pondelok
utorok
streda
štvrtok
piatok
sobota
nedeľa
pondelok
utorok
streda
SME
TV Program
na dnes
dnes
včera
17.4
dnes
18.4
zajtra
19.4
sobota
20.4
nedeľa
21.4
pondelok
22.4
utorok
23.4
streda
24.4
štvrtok
25.4
piatok
26.4
sobota
27.4
nedeľa
28.4
pondelok
29.4
utorok
30.4
streda
1.5
teraz
teraz
ráno
(od 6 hod.)
večer
(od 20 hod.)
noc
(od 23 hod.)
celý deň
Časová os
Nastaviť
Video SME
Všetko
film
seriál
Pre deti
Správy
Šport
zábava
dokument
hudba
Ostatné
Nemocnica
seriál
20:40
JOJ
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami...
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:50
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Nemocnica
21:50
9-1-1 V (4)
22:50
9-1-1: Texas II (2)
23:45
Myšlienky vraha VI (17)
00:45
Riskuj!
01:20
Krimi
01:50
Noviny TV JOJ
02:40
Nemocnica
03:35
Bez servítky
04:35
TOP STAR
04:50
Noviny TV JOJ
Zobraziť viac
Nebezpečné známosti
film
09:55
Dvojka
13:20
Moja misia
13:55
Sucho v Európe - Katastrofa, ktorú sme si spôsobili sami
14:50
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
15:05
Záchrana raja (6/6)
16:00
Cesty za umením
16:30
Regina
17:30
Noc v archíve
18:30
Večerníček
18:40
Píkova zoo
18:45
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
19:00
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Bella a Sebastián
19:25
Bella a Sebastián
19:35
Ja a moja rodina
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Moja diagnóza
20:35
Skutočný Charlie Chaplin
22:25
SK dejiny
23:20
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
23:45
Najväčšie kriminálne prípady Slovenska
00:10
Správy RTVS "N"
01:00
Hírek
Zobraziť viac
Hit roka
zábava
20:30
Jednotka
12:25
Dámsky klub
14:00
Tajomstvo mojej kuchyne
14:40
Zdravá maškrta
15:05
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:25
Bez batožiny
16:50
Destinácie
17:05
Detektívi zo severu V (8/16)
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Hit roka
21:40
Lekárka z ostrova (5/6)
23:10
Columbo
00:20
Správy RTVS "N"
01:15
Góly - body - sekundy
01:30
Počasie
01:35
Vraždy v Kermadecu
03:10
Don Matteo
04:10
Správy RTVS "N"
Zobraziť viac
Na nože III
zábava
08:25
Markíza
12:55
Mentalista (23)
13:50
Mentalista II (1/23)
14:50
Susedské prípady
15:55
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom III (72)
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Dunaj, k vašim službám VI (2)
21:55
Policie Modrava IV (2)
23:10
Špecialisti VI (2)
00:20
Mentalista (23)
01:15
Mentalista II (1/23)
02:10
Policie Modrava IV (2)
03:15
Susedské prípady
04:00
Rodinné prípady
Zobraziť viac
Keď kvitne láska (7)
seriál
23:50
Doma
12:55
Oteckovia (4)
14:00
Keď kvitne láska (5)
15:10
Keď kvitne láska (6)
16:00
Túžba tela (26)
17:00
Túžba tela (27)
18:00
Chicago Fire V (15)
19:00
Keď kvitne láska (7)
19:55
Keď kvitne láska (8)
20:55
Krok za krokom IV (2)
21:25
Krok za krokom IV (3)
21:55
Priatelia III (6)
22:25
Priatelia III (7)
22:55
New Amsterdam IV (19)
23:50
Keď kvitne láska (7)
00:50
Keď kvitne láska (8)
01:30
S hlavou v oblakoch (73)
02:15
S hlavou v oblakoch (74)
02:55
Smotánka
03:55
Adela show
Zobraziť viac
Zoo (192)
seriál
20:15
Prima
13:25
Komisár Rex II (3)
14:30
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Zoo (192)
21:40
Inkognito
22:45
Inkognito
23:50
Áno, šéfe!
00:50
Polícia v akcii
01:45
Polícia Hamburg VII (28)
02:40
Polícia Hamburg VII (29)
03:30
Closer VII (3)
04:20
Ako sa stavia sen
04:55
Rozpáľ to, šéfe!
Zobraziť viac
Zoo (192)
seriál
21:25
Prima PLUS
13:20
Zoo (5)
14:45
Modrý kód (183)
15:55
Nikdo není dokonalý
17:00
Prostřeno!
17:55
Show Jana Krause
19:00
Inkognito
20:15
Ano, šéfe!
21:25
Zoo (192)
22:50
Receptář prima nápadů
23:35
Vychytávky Ládi Hrušky
00:10
Show Jana Krause
01:15
Prostřeno!
01:55
Zoo (4)
02:55
Modrý kód (182)
03:50
Přístav II (24)
04:45
Nikdo není dokonalý
Zobraziť viac
Dr. House VI (11/22)
seriál
20:10
WAU
12:50
Diagnóza: Vražda VIII (2/22)
14:00
Dr. House VI (9/22)
14:55
Dr. House VI (10/22)
15:55
Vraždy v Midsomeri XIX (4)
18:00
Vražedné čísla II (14)
19:05
Vražedné čísla II (15)
20:10
Dr. House VI (11/22)
21:05
Dr. House VI (12/22)
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami VI (9/21)
23:00
Súkromné očko III (12/12)
23:55
Jedna svadba, jeden pohreb (3)
00:55
Policajti v akcii
02:30
Myšlienky vraha VI (16)
03:10
Jedna svadba, jeden pohreb (3)
03:50
Súdna sieň
04:35
Prvé oddelenie
Zobraziť viac
Spider-Man 2
film
20:30
Dajto
13:30
Teória veľkého tresku XII...
13:55
Teória veľkého tresku XII (8)
14:25
Teória veľkého tresku XII (9)
14:50
Teória veľkého tresku XII (10)
15:20
Teória veľkého tresku XII (11)
15:45
Priatelia III (4)
16:15
Priatelia III (5)
16:45
Dva a pol chlapa IV (3)
17:15
Dva a pol chlapa IV (4)
17:45
M*A*S*H II (3/24)
18:15
M*A*S*H II (4/24)
18:50
Mladý Sheldon II (13)
19:15
Mladý Sheldon II (14)
19:40
Susedia
20:30
Spider-Man 2
23:10
Na dostrel
01:00
Góóól!
01:35
Športové noviny
01:50
Susedia
02:30
Silvánovci
04:15
Susedia
04:55
Oggy a šváby
Zobraziť viac
Nič ma nezastaví
film
22:30
JOJ Plus
12:35
Extrémne prípady
13:55
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
14:50
Policajti v akcii
15:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:55
Letecké katastrofy III - Špeciál
18:05
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
19:10
Príprava na MS v hokeji: NEMECKO – SLOVENSKO
22:30
Nič ma nezastaví
00:30
Profesionáli (6)
01:25
Mafstory (3)
02:20
Chlpatí šampióni
03:15
Tajomstvá úchvatných záhrad
04:00
Opraviť? Nemožné!
04:40
Bez servítky
Zobraziť viac
Motoring
Ostatné
20:30
TA3
13:30
Biznis
14:00
Správy
14:30
Štúdio TA3
15:00
Správy
15:30
Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Zdravie na TA3
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
19:50
Téma dňa s Petrom Bielikom
20:30
Motoring
21:00
Správy
21:30
Biznis
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Téma dňa s Petrom Bielikom
02:40
Štúdio TA3
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Zobraziť viac
Jedna rodina (72)
seriál
20:20
Nova
13:35
Kriminálka Miami IV (17)
14:35
Kriminálka Miami IV (19)
15:30
Výmena manželiek IX
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love IV
18:30
Ulica (4684)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Jedna rodina (72)
21:45
Zlatá labuť (49)
23:05
Na vašej strane
23:45
Kriminálka Miami IV (17)
00:45
Kriminálka Miami IV (19)
01:45
Kriminálka Anděl (12)
03:05
Ulica (4684)
03:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (135)
04:45
Novashopping
Zobraziť viac
Božie mlyny (5/6)
seriál
20:10
ČT 1
12:30
Sama doma
14:05
Buchty ráno
14:35
Gróf Monte Christo (2/4)
16:00
Zdravotná škola III
16:45
Na ceste po Sedemriečí
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:10
Božie mlyny (5/6)
21:05
Máte slovo s M. Jílkovou
22:05
Na stope
22:29
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Extra renty
22:30
Maigret a noc na križovatke
00:10
AZ-kvíz
00:35
Na forbíne TM
01:15
Banánové rybičky
01:50
Bývanie je hra
02:15
Dobré ráno
04:45
Hobby našej doby
Zobraziť viac
Výborná SHOW
zábava
20:00
ČT 2
13:30
Stredomorie - spolužitie...
14:25
Zázračná planéta: Serengeti II (5/6)
15:20
Európa dnes
15:50
Tajomstvá britskej kráľovskej rodiny (8/8)
16:40
Útulok pre záchranu šimpanzov Jane Goodallovej (6/6)
17:30
GEN
17:45
Veľké stroje zblízka
18:35
Auto moto svet
18:55
Auto moto test
19:10
Kameň a štetec
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Výborná SHOW
20:50
Chodník Českom (7/10)
21:20
Skryté skvosty II (7/10)
21:50
S kuchárom okolo sveta
22:45
Bratstvo
00:20
Otcovia v úlohách matiek
01:15
Agent Hamilton II (5/8)
02:00
Hranice bez hraníc
02:25
Stopy, fakty, tajomstvá
02:55
Citový život zvierat
03:20
Sabotáž
03:50
Pred polnocou
04:20
Príbehy železnej opony
04:35
Náš vidiek
Zobraziť viac
Profesor v ringu
film
20:00
Nova Cinema
13:15
Hadí doupě
15:35
Robot a Frank
17:15
Arabela se vrací (13)
17:50
Arabela se vrací (14)
18:25
Zakázané uvolnění
20:00
Profesor v ringu
22:10
Zloděj životů
00:10
Nepříčetná
02:10
Vzmuž se
03:25
Grilování s Vodouchem
04:05
Robot a Frank
Zobraziť viac
Rosamunde Pilcher: Svůdná věštba
film
20:00
Prima Love
12:10
Rosamunde Pilcher: Láska...
14:10
Záchranáři z hor IV (10)
15:05
Záchranáři z hor V (1)
16:05
Ve hře je láska (138)
17:00
Ve hře je láska (139)
18:00
Záchranáři z hor V (2)
19:00
Záchranáři z hor V (3)
20:00
Rosamunde Pilcher: Svůdná věštba
21:55
Sestřičky (3)
23:10
Polda V (1)
00:20
Moje máma veterinářka VI (7)
01:20
Moje máma veterinářka VI (8)
02:15
Ve hře je láska (138)
03:15
Ve hře je láska (139)
04:10
Lásce navzdory (12)
Zobraziť viac
Americký ninja 4
film
22:00
Prima Cool
13:30
Simpsonovi XVIII (11)
14:00
Simpsonovi XVIII (12)
14:25
Simpsonovi XVIII (13)
14:55
Simpsonovi XVIII (14)
15:15
Hvězdná brána VI (1)
16:10
Hvězdná brána VI (2)
17:15
Futurama IV (5)
17:45
Futurama IV (6)
18:15
Simpsonovi XIX (17)
18:45
Simpsonovi XIX (18)
19:15
Simpsonovi XIX (19)
19:45
Simpsonovi XIX (20)
20:15
Partička XXL
22:00
Americký ninja 4
00:10
Simpsonovi XIX (17)
00:40
Simpsonovi XIX (18)
01:05
Simpsonovi XIX (19)
01:30
Simpsonovi XIX (20)
01:55
Futurama IV (5)
02:25
Futurama IV (6)
02:50
Brickleberry III (3)
03:15
Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (2)
03:40
Spravedlnost v krvi XIII (17)
04:35
Spravedlnost v krvi XIII (18)
Zobraziť viac
Prípad Goldman
film
20:00
HBO
12:40
Purpurová farba
15:00
Majstrovské dielo
16:35
Je moje všetko
17:55
Zamilovaný Shakespeare
20:00
Prípad Goldman
21:55
Revolúcia na plátne
23:30
Bože, ochraňuj Texas (1)
00:55
Insidious: Červené dvere
02:40
To je koniec!
04:25
Verný až za hrob
Zobraziť viac
Sympatizant (1)
seriál
23:00
HBO 3
13:30
7500
15:05
Syn
17:10
To jsem já, Margaret!
19:00
The Wire - Špína Baltimoru III (2)
20:00
The Wire - Špína Baltimoru III (3)
21:00
John Oliver: Co týden dal a vzal XI (3)
21:40
Veliká (8)
22:30
Barry III (5)
23:00
Sympatizant (1)
00:05
Matky a jiné lásky
01:50
John Oliver: Co týden dal a vzal XI (3)
02:35
Veliká (8)
03:25
Barry III (5)
03:55
Věznice 77
Zobraziť viac
Američtí sběratelé XVII (11)
zábava
20:30
Nova Action
12:45
Válka skladů II (32, 33,...
14:40
Mistři zastavárny XX (2)
15:40
Strážci hranic: Amerika (5, 6)
16:35
Kobra 11 XIV (12, 13)
18:35
Válka skladů II (36, 37)
19:35
Mistři zastavárny XX (3)
20:30
Američtí sběratelé XVII (11)
21:25
Pomozte autům IV (7)
22:20
Walker, Texas Ranger IV (3)
23:15
Kobra 11 XIV (12, 13)
01:15
Svět motorů (41)
01:55
Pomozte autům IV (6)
02:40
Strážci hranic: Amerika (1, 2)
03:20
Walker, Texas Ranger IV (3)
04:05
Sportovní originály - 180 s José de Sousou
04:45
Sportovní originály - 180 s Krzysztofem Ratajskim
Zobraziť viac
Tv Tip na:
TV tipy na dnes
dnes
TV tipy na týždeň
týždeň
Spider-Man 2
Chce zanechať kariéru superhrdinu, aby sa konečne mohol venovať svojej životnej láske. Do cesty sa mu však postaví mocný Dr. Octopus!
film
Dajto
20:30
123 min
Profesor v ringu
film
Nova Cinema
20:00
Americký ninja 4
film
Prima Cool
22:00
Vtedy v Amerike
Dráma Tal./USA (1983).
film
ČT 2
20.4. o 20:00
220 min
Seznamte se, Joe Black
film
Nova Cinema
15.4. o 20:00
Let’s Dance
zábava
Markíza
21.4. o 20:30