Chýba tu nejaký balík? Pošlite nám tip

 
Menej možností
TV program JOJ
20:25 Šport
 
23:35 Únos
 
TV program Markíza
20:05 Počasie
 
TV program TV Doma
TV program Plus
20:35 Vojak 2
 
22:35 Konzultant
 
TV program Dajto
TV program Jednotka
20:15 Počasie
 
TV program JOJ Family
TV program WAU
22:25 Žrebovanie
 
TV program Markíza International
20:05 Počasie
 
20:30 Kukučka
 
23:55 Druhý dych
 
Plus / 20:35

Mortdecai: Grandiózny prípad

 
Program vysielala stanica Plus 17. 7. 2017 o 20:35

 
Obsah
 
Mortdecai: Grandiózny prípad

Mortdecai, Charlie Mortdecai. Má rád peniaze, neslušné vtipy, alkohol a svoje sofistikované fúzy, zamestnaný je ako aristokrat. Vrhne do veľkolepého pátrania po ukradnutom obraze, precestuje polovicu zemegule a bude čeliť mnohým protivníkom. V žonglovaní nikdy nevynikal a, pravdu povediac, nikdy to ani neskúšal. Teraz však bude musieť vybalansovať partičku solídne nazlostených Rusov, bandu medzinárodných teroristov, britskú MI5 a tiež aj svoju manželku s nekresťansky dlhými nohami.
Charlie Mortdecai, svetom ostrieľaný obchodník s umením a na čiastočný úväzok aj podvodník, sa zapája do naháňačky za ukradnutým obrazom. Pre svoju vlasť, pre kráľovnú, a hlavne pre peniaze. Obraz by totiž mal viesť k utajenému sejfu naplnenému nacistickým zlatom až na prasknutie. Vyzbrojený verným komorníkom a výstavnými fúzikmi drží v ruke hlavný tromf - seba samého.
„Počas štúdií na pomerne slušnej druhoradej internátnej škole som prišiel na to, že v bitke môže vyhrať vlastne každý, pokiaľ je pripravený vraziť súperovi prst do oka,“ hovorí na margo svojho štýlu sám Mortdecai.

Rok: 2015
Originálny názov: Mortdecai

 

 
Farby vám pomôžu rýchlo nájsť, čo hľadáte:
 Filmy,  Serály,  Dokumenty,  Šport,  Programy pre deti,  Ostatné