7 dôvodov, prečo je Ahaho.sk lepší TV program

1. TV programu Ahaho môžete veriť

Každému z nás lezú na nervy neustále programové zmeny. Preto denne kontrolujeme náš TV program a uisťujeme sa, či televízie ohlásili nejaké zmeny. A okamžite ich zapracúvame. Ak sa niečo zmenilo oproti pôvodným plánom, program označujeme takýmto výkričníkom . Preto ak aj máte radšej iný TV program, je dobré si ho na Ahaho.sk overiť :)

2. Ahaho vie, o čom je každý film či seriál

Každý seriál a film vysielaný večer na najväčších slovenských televíznych staniciach u nás musí mať popis. Veď ako sa inak rozhodnúť, čo pozerať?

3. V Ahaho hneď vidíte, čo hľadáte

Zaujímajú vás len filmy alebo len dokumenty? V prvom prípade sledujte v programe len červenú, v druhom len hnedú farbu. Ľahko nájdete aj šport či programy pre deti bez toho, aby ste niečo museli nastavovať a filtrovať. Legendu k farbám nájdete pod programom.

4. Ahaho má dobré TV tipy

Všetko dobré označujeme takouto hviezdičkou . Kontrolujeme, čo odporúča časopis Týždeň a web Kinema.sk. Naše tipy majú aspoň 75-percentné hodnotenie podľa filmových fanúšikov na stránkach ako IMDB a ČSFD. K týmto tipom pridávame aj síce menej hodnotené, ale úspešné filmy.

5. S Ahaho vždy viete, kedy sa vysiela ďalšia časť

V záložke “Vysielania” sa vždy dozviete, kedy sa Váš obľúbený program vysiela opäť, alebo kedy si môžete pozrieť ďalšie vysielanie filmu.

6. S Ahaho máte ľahký prístup k SMS notifikácii

Každý program si môžete uložiť do bezplatnej služby Google Calendar. V jeho nastaveniach si môžete nechať zasielať SMS notifikácie.* Na telefón vám tam príde bezplatná SMS o tom, že váš obľúbený program za o chvíľu začína.

7. Ahaho je praktické na tabletoch

Ahaho.sk sa prispôsobí zobrazeniu v tabletoch tak, aby bolo prehliadanie spoľahlivého TV programu pohodlné aj vtedy, ak vezmete zo stolíka tablet a naťukáte Ahaho.sk.

Vyhľadávanie? Komentovanie? Prispôsobovanie? Alebo aplikácia? Už čoskoro :)Páči sa vám Ahaho.sk? Pre všetky novinky stačí jedno “Páči sa mi to” 
Farby vám pomôžu rýchlo nájsť, čo hľadáte:
 Filmy,  Serály,  Dokumenty,  Šport,  Programy pre deti,  Ostatné