Chýba tu nejaký balík? Pošlite nám tip

 
Menej možností
TV program JOJ
20:25 Šport
 
22:00 Beštia
 
TV program Markíza
20:05 Počasie
 
TV program TV Doma
TV program Plus
20:35 Kuriér 2
 
TV program Jednotka
20:15 Počasie
 
20:25 Čo ja viem
 
TV program JOJ Family
23:30 Nevinní
 
TV program Markíza International
20:05 Počasie
 
21:40 Kukučka
 
23:15 Druhý dych
 
JOJ / 20:35

Iron man 3

 
Program vysielala stanica JOJ 17. 2. 2017 o 20:35

 
Iron man 3

Príbeh nám rozpráva hlavný hrdina Tony Stark (ROBERT DOWNEY JR.). Bohatý a geniálny vynálezca - filantrop zisťuje, že okrem vlastných protivníkov, ktorých, mimochodom, sám stvoril, ho psychicky deptá aj samotná Amerika s jej traumami a previneniami. Stark sa najprv vracia do roku 1999, kedy stvoril svojich prvých protivníkov, ktorí sa neskôr spojili proti nemu - genetika Aldricha Killiana (GUY PEARCE) a botaničku Mayu Hansenovú (REBECCA HALLOVÁ).
Keď sa v súčasnosti objaví terorista Mandarin (BEN KINGSLEY), ktorý deptá Spojené štáty sériou vražedných útokov a ohrozuje aj prezidenta USA a bezpečnosť štátu, ukáže sa, že Killian aj Hansenová sa osobne podieľajú na jeho aktivitách. Stark to odhaľuje postupne počas zložitého pátrania.
Aj ďalším Starkovým protivníkom je hrdina, ktorého sám stvoril - je to samotný Iron Man, teda Starkovo alter ego a jeho druhá superhrdinská identita, spojená s bojovým lietajúcim oblekom.
Stark, psychicky otrasený udalosťami v New Yorku, kedy pomáhal v boji Avengerom, prepadá záchvatom paniky a hekticky vytvára ďalšie verzie svojej zbroje a výzbroje. Jeho manická osobná obrana ohrozuje aj vzťah s oddanou Pepper Pottsovou (GWYNETH PALTROWOVÁ), ktorá ťažko znáša milencovu posadnutosť prácou a jeho výstrelky.
Preťažený a vyčerpaný superhrdina však už dávno nie je sebeckým samotárom. Vďaka Avengerom získal zmysel pre tímovú prácu a tentoraz sa zapája nielen do akcie verného plukovníka Jamesa Rhodesa (DON CHEADLE) a robota Jarvisa (hlas - PAUL BETTANY), ale pomáha aj chlapčekovi Harleymu Keenerovi (TY SIMPKINS), s ktorým sa zoznámil počas svojho pátrania po osobných nepriateľoch.

Rok: 2013
Krajina: CHN,USA
Originálny názov: Iron Man 3

 

 
Farby vám pomôžu rýchlo nájsť, čo hľadáte:
 Filmy,  Serály,  Dokumenty,  Šport,  Programy pre deti,  Ostatné