Aby naše stránky správne fungovali, je potrebné mať zapnutý Javascript.
SME.sk
Viac
sme-logo
Správy
Najnovšie
Najčítanejšie
Domov
Voľby na Slovensku
Vojna Ukrajina Rusko
Koronavírus na Slovensku
Regióny
Korzár
Index
Svet
Slovak Spectator
Kultúra
Sportnet
Zdravie
Closer
Redakčné newslettre
Služby
Počasie
Blogy
TV program
Naničmama
Vysoké školy
Reality
Reštaurácie
Smeti
SME konferencie
Dovolenky 2024
Pracovný kalendár
SME Minúta
Noviny na webe
E-knihy
Výsledky volieb 2024
Viac
Zmeniť
PREDPLATNÉ
PREDĹŽIŤ
PREDPLATNÉ
KÚPIŤ
PREDPLATNÉ
DAROVAŤ
PREDPLATNÉ
POST.sk
Aktuálne správy dnes
TOP aktuálne správy dnes
USERNAME@example.com
Môj profil
Online predplatné
Správa e-mailov
Aplikácie pre smartfóny
Odhlásenie
KÚPIŤ
PREDPLATNÉ
POST.sk
Aktuálne správy dnes
TOP aktuálne správy dnes
Prihlásenie
Prihlásiť cez Google
Prihlásiť cez Facebook
Prihlásiť cez Apple
alebo
Zabudli ste heslo?
Prihlásiť sa
Prihlásenie bez hesla
Nemáte účet?
Registrovať
Zapojené služby
SME
TV Program
Dnes je
Piatok, 19. apríl, 2024
včera
dnes
zajtra
nedeľa
pondelok
utorok
streda
štvrtok
piatok
sobota
nedeľa
pondelok
utorok
streda
štvrtok
SME
TV Program
na dnes
dnes
včera
18.4
dnes
19.4
zajtra
20.4
nedeľa
21.4
pondelok
22.4
utorok
23.4
streda
24.4
štvrtok
25.4
piatok
26.4
sobota
27.4
nedeľa
28.4
pondelok
29.4
utorok
30.4
streda
1.5
štvrtok
2.5
teraz
teraz
ráno
(od 6 hod.)
večer
(od 20 hod.)
noc
(od 23 hod.)
celý deň
Časová os
Nastaviť
Video SME
Všetko
film
seriál
Pre deti
Správy
Šport
zábava
dokument
hudba
Ostatné
Vtip za stovku
zábava
20:40
JOJ
01:20
Krimi
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:35
Bez servítky
09:50
Súdna sieň
12:00
Noviny o 12:00
12:50
Prvé oddelenie II
13:20
C.S.I.: Kriminálka Miami VI (10/21)
14:20
Bez servítky
15:30
TOP STAR
15:45
Nákupné maniačky
17:15
Riskuj!
17:50
Bez servítky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:20
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:40
Vtip za stovku
22:00
Všetko čo má Ander rád
23:00
Svätý
01:25
Riskuj!
02:05
Noviny TV JOJ
02:55
Vtip za stovku
03:55
Bez servítky
04:55
TOP STAR
Zobraziť viac
Katarína Veľká III - Samozvanci (6/16)
seriál
20:35
Dvojka
06:00
Zázračný miniateliér
06:05
Ja a moja rodina
06:20
Jurošík "N"
06:25
Jurošík "N"
06:35
Bob a Bobek na cestách
06:40
Lilin ostrov pokladov
06:50
Príbehy z čarovnej záhrady
07:00
Bella a Sebastián
07:15
Bella a Sebastián
07:30
Živá panoráma
08:00
Hírek
08:05
Dobrý deň, Patria
09:00
Regina
09:55
Najstarší zo všetkých vrabcov
11:30
Obedníček
11:35
Píkova zoo
11:40
Pa a Pi "N"
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:30
SK dejiny
13:40
Grimasy Friederiky Schüllerovej
14:05
Skutočný Charlie Chaplin
16:00
Cesty za umením
16:30
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
16:55
Nezvyčajné príbehy na slovenskom sídlisku
17:40
Zázračný ateliér "N"
18:05
Čo budeme robiť
18:20
Superveda
18:30
Večerníček
18:35
Píkova zoo
18:45
Lilin ostrov pokladov
18:50
Fidlibumove pokusy
19:00
Príbehy z čarovnej záhrady
19:10
Bella a Sebastián
19:25
Bella a Sebastián
19:35
Ja a moja rodina
19:50
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:07
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
Família
20:35
Katarína Veľká III - Samozvanci (6/16)
21:30
Radosť zo života
22:00
Trochu inak s Adelou
23:00
Duran Duran: Album "Rio"
00:05
Správy RTVS "N"
00:55
Hírek
Zobraziť viac
Milujem Slovensko
zábava
20:30
Jednotka
01:35
Vraždy v Kermadecu
05:00
Občan za dverami
05:30
Dámsky klub
07:00
Ranné správy RTVS
08:30
Neposlušní
09:00
Detektívi zo severu V (8/16)
10:00
Na krok od neba
11:00
Duel
11:25
Všade dobre, doma naj
12:00
Správy RTVS
12:25
Dámsky klub
14:00
Veľkou lyžicou
14:40
Zdravá maškrta
15:00
Don Matteo
16:00
Správy RTVS
16:25
Bez batožiny
16:50
Destinácie
17:05
Detektívi zo severu V (9/16)
17:50
Krátke správy RTVS
17:55
Duel
18:25
Všade dobre, doma naj
18:58
Krátke počasie
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Milujem Slovensko
21:55
Cestou necestou
22:25
Thelma & Louise
00:30
Správy RTVS "N"
01:20
Góly - body - sekundy
01:40
Počasie
01:45
Don Matteo
02:45
Lekárka z ostrova (5/6)
04:15
Tajomstvo mojej kuchyne
04:55
Správy RTVS "N"
Zobraziť viac
Pani Dokonalá
film
22:55
Markíza
01:15
Mentalista II (1/23)
05:00
Televízne noviny
06:00
Teleráno
08:25
Varte s nami
08:35
Zámena manželiek
09:40
Mama na prenájom III (72)
10:40
Dunaj, k vašim službám VI (2)
12:00
Televízne noviny 12
12:10
Susedia
12:50
Mentalista II (2/23)
13:50
Mentalista II (3/23)
14:50
Susedské prípady
15:50
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Mama na prenájom III (73)
19:00
Televízne noviny
20:00
Počasie
20:15
Športové noviny
20:30
Ruža pre nevestu II
22:55
Pani Dokonalá
01:05
Godzilla 2: Kráľ monštier
03:15
Mentalista II (2/23)
04:00
Mentalista II (3/23)
04:50
Rodinné prípady
Zobraziť viac
Keď kvitne láska (9)
seriál
23:50
Doma
01:30
S hlavou v oblakoch (73)
05:10
Oteckovia (4)
06:00
Druhý dych (55)
06:45
Túžba tela (26)
07:25
Túžba tela (27)
08:25
Krok za krokom IV (2)
09:10
Krok za krokom IV (3)
09:55
Chicago Fire V (15)
10:55
S hlavou v oblakoch (75)
11:45
S hlavou v oblakoch (76)
12:55
Oteckovia (5)
14:05
Keď kvitne láska (7)
15:10
Keď kvitne láska (8)
16:00
Túžba tela (28)
17:00
Túžba tela (29)
18:00
Chicago Fire V (16)
19:00
Keď kvitne láska (9)
19:55
Keď kvitne láska (10)
20:55
Krok za krokom IV (4)
21:25
Krok za krokom IV (5)
21:55
Priatelia III (8)
22:25
Priatelia III (9)
22:55
New Amsterdam IV (20)
23:50
Keď kvitne láska (9)
00:50
Keď kvitne láska (10)
01:45
S hlavou v oblakoch (75)
02:30
S hlavou v oblakoch (76)
03:10
Reflex
03:35
Smotánka
04:35
Adela show
Zobraziť viac
Áno, šéfe!
zábava
23:45
Prima
01:45
Polícia Hamburg VII (28)
05:55
Nový deň
06:00
Nový deň
07:05
M.A.S.H (198)
07:40
M.A.S.H (199)
08:10
M.A.S.H (200)
08:40
M.A.S.H (201)
09:10
Zoo (192)
10:30
Polícia Hamburg VII (30)
11:30
Polícia Hamburg VIII (1)
12:30
Closer VII (4)
13:25
Komisár Rex II (4)
14:30
Polícia v akcii
15:35
Áno, šéfe!
16:40
Inkognito
17:55
Prestreté!
18:52
Počasie
18:55
Hlavné správy
19:40
Krimi správy
19:55
Showtime
20:15
Máme radi Česko
22:00
Máme radi Česko
23:45
Áno, šéfe!
00:45
Polícia v akcii
01:40
Polícia Hamburg VII (30)
02:35
Polícia Hamburg VIII (1)
03:25
Closer VII (4)
04:15
Ako sa stavia sen
Zobraziť viac
Kapitán Exner (8)
seriál
21:20
Prima PLUS
01:15
Prostřeno!
06:00
Receptář prima nápadů
06:35
Vychytávky Ládi Hrušky
07:05
Show Jana Krause
07:55
Zoo (5)
09:10
Modrý kód (183)
10:25
Ano, šéfe!
11:35
Krejzovi (1)
13:10
Zoo (6)
14:30
Modrý kód (184)
15:50
Nikdo není dokonalý
16:55
Prostřeno!
17:50
Show Jana Krause
18:55
Zoo (192)
20:20
Prima Partička
21:20
Kapitán Exner (8)
22:25
Receptář prima nápadů
23:10
Vychytávky Ládi Hrušky
23:55
Show Jana Krause
01:00
Prostřeno!
01:40
Zoo (5)
02:45
Modrý kód (183)
03:40
Krejzovi (1)
04:50
Nikdo není dokonalý
Zobraziť viac
Dr. House VI (11/22)
seriál
14:00
WAU
00:55
Policajti v akcii
05:35
Diagnóza: Vražda VIII (1/22)
06:15
Diagnóza: Vražda VIII (2/22)
07:00
Súdna sieň
08:05
Prvé oddelenie
09:20
Vraždy v Midsomeri XIX (4)
11:45
Diagnóza: Vražda VIII (3)
12:50
Diagnóza: Vražda VIII (4)
14:00
Dr. House VI (11/22)
14:55
Dr. House VI (12/22)
15:55
Vraždy v Midsomeri XIX (5)
18:00
Vražedné čísla II (16)
19:05
Vražedné čísla II (17)
20:10
Wisting II (5)
21:05
Wisting II (6)
22:00
C.S.I.: Kriminálka Miami VI (10/21)
23:00
Tvárou v tvár II (1/8)
23:35
Tvárou v tvár II (2)
00:10
Tvárou v tvár II (3)
00:45
Tvárou v tvár II (4)
01:20
Policajti v akcii
02:45
Myšlienky vraha VI (17)
03:30
Tvárou v tvár II (1/8)
03:55
Tvárou v tvár II (2)
04:20
Tvárou v tvár II (3)
04:45
Tvárou v tvár II (4)
Zobraziť viac
Komando
film
20:30
Dajto
01:35
Športové noviny
05:20
Bernieho dobrodružstvá
05:30
Zig a Sharko
06:00
Aj múdry schybí
06:45
Susedia
07:20
Susedia
08:00
Kredenc
08:50
Partička
10:15
Dva a pol chlapa IV (1)
10:35
Dva a pol chlapa IV (2)
11:10
M*A*S*H II (3/24)
11:35
M*A*S*H II (4/24)
12:15
Dva a pol chlapa IV (3)
12:40
Dva a pol chlapa IV (4)
13:00
Teória veľkého tresku XII (8)
13:30
Teória veľkého tresku XII (9)
13:55
Teória veľkého tresku XII (10)
14:25
Teória veľkého tresku XII (11)
14:50
Teória veľkého tresku XII (12)
15:20
Teória veľkého tresku XII (13)
15:45
Priatelia III (6)
16:15
Priatelia III (7)
16:45
Dva a pol chlapa IV (5)
17:15
Dva a pol chlapa IV (6)
17:45
M*A*S*H II (5/24)
18:15
M*A*S*H II (6/24)
18:50
Mladý Sheldon II (15)
19:15
Mladý Sheldon II (16)
19:40
Susedia
20:30
Komando
22:20
Čata
00:45
Športové noviny
00:55
Susedia
01:35
Susedia
02:10
Silvánovci
04:00
Susedia
04:35
Oggy a šváby
Zobraziť viac
Vesmír medzi nami
film
20:30
JOJ Plus
01:25
Mafstory (3)
05:50
Nákupné maniačky
07:20
Letecké katastrofy III - Špeciál
08:45
Vojna aukcií
09:35
Vražedné čísla (27)
10:25
Vražedné čísla (28)
11:25
Riskuj!
12:20
Extrémne prípady
13:40
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
14:40
Policajti v akcii
15:40
Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:45
Letecké katastrofy
17:50
Geissenovci - Ťažký život milionárov VIII
18:50
Naši II (12)
19:30
Profesionáli (7)
20:30
Vesmír medzi nami
23:15
Unesená v Istanbule
02:00
Spackané plastické operácie VI (13)
02:40
Spackané plastické operácie VI (14)
03:20
Mafstory (4)
04:10
Chlpatí šampióni
Zobraziť viac
Pozrime sa na to
Ostatné
20:00
TA3
01:30
Hl. správy-záznam
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Záznam TB/Štúdio TA3
06:00
Správy
06:30
Šport+
07:00
Ranné správy
07:15
Raňajky
07:30
Ranné správy
07:45
Raňajky
08:00
Ranné správy
08:15
Raňajky
08:30
Ranné správy
08:45
Raňajky
09:00
Štúdio TA3/Raňajky
09:30
Téma
10:00
Správy
10:30
Štúdio TA3
11:00
Správy
11:30
Štúdio TA3
12:00
Žurnál
12:20
Šport
12:30
Téma
13:00
Správy
13:30
Zdravý les
13:45
Štúdio TA3
14:00
Správy
14:30
Zdravie na TA3
15:00
Správy
15:15
Štúdio TA3
15:30
Správy/Štúdio TA3
16:00
Žurnál
16:20
Šport
16:30
Svet dnes
17:00
Správy
17:30
Dobré správy
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport
19:10
Svet dnes
19:30
Štúdio TA3
20:00
Pozrime sa na to
21:00
Správy
21:30
Štúdio TA3
22:00
Správy
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Téma/Štúdio TA3
00:30
Hl. správy-záznam
01:00
Šport+
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Pozrime sa na to
03:00
Svet dnes
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Záznam TB/Štúdio TA3
Zobraziť viac
Inferno
film
20:20
Nova
01:45
Kriminálka Anděl (12)
05:55
Raňajky
08:30
Ulica (4684)
09:30
Jedna rodina (72)
10:55
Bostonské vraždy VI (11)
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:25
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (136)
13:40
Kriminálka Miami IV (20)
14:35
Kriminálka Miami IV (21)
15:30
Výmena manželiek IX
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Na love IV
18:30
Ulica (4685)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Inferno
22:45
Malé veci
01:30
Kriminálka Miami IV (20)
03:10
Ulica (4685)
03:50
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (136)
04:50
Novashopping
Zobraziť viac
Žrebovanie Športky a Šance
Ostatné
20:05
ČT 1
01:15
Banánové rybičky
05:15
Čierne ovce
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
Zdravotná škola III
09:50
Koráliky
10:05
Vínorodé brehy Rýna (2/7)
10:35
Neobyčajné životy
11:30
AZ-kvíz
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:10
Na stope
14:35
Reportéri ČT
15:20
Úsmevy Rudolfa Hrušínskeho
16:05
Polopate
17:00
Bývať ako... na plátne
17:30
AZ-kvíz
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:56
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Doktor Martin (14)
21:05
Všechnopárty
21:59
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:00
Hercule Poirot
23:45
Komisár Montalbano
01:20
AZ-kvíz
01:50
Banánové rybičky
02:30
Dobré ráno
Zobraziť viac
Kozorožec 1
film
21:35
ČT 2
01:15
Agent Hamilton II (5/8)
05:00
Babylon
05:30
Kresťanský magazín
05:59
Dobré ráno
08:30
Divoké svety
09:15
Dobrodružstvá vedy a techniky
09:45
Biele levy - zrodené v divočine (2/2)
10:40
Kráľovstvo divočiny: Pavián anubi
11:05
Postrehy odinakiaľ
11:15
Vládcovia Tretej ríše (2/4)
12:05
Hartheim: Nacistický zámok hrôzy
13:05
Zázraky techniky V
13:50
Ako cestoval Franz Kafka
14:05
Krkonoše (1/2)
14:55
Krkonoše (2/2)
15:45
Výborná SHOW
16:30
Refreš/h/ (2/5)
17:00
Susedia
17:25
Čaro Veľkej Británie
18:15
V karavane po Poľsku (1/8)
18:45
Perimeter
19:10
Spolu na hranici (16/16)
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Plyšový medvedík
21:35
Kozorožec 1
23:40
Vládcovia Tretej ríše (3/4)
00:30
Vek vojnových lodí
01:20
Rozlúštené poklady
02:05
Hranice bez hraníc
02:30
Stopy, fakty, tajomstvá
03:00
Folklorika
03:30
Dovolenka v starých dobrých časoch
03:55
Cesty viery
04:20
Náš vidiek
04:50
Európa dnes
Zobraziť viac
Monstra vs. Vetřelci
film
20:00
Nova Cinema
00:10
Nepříčetná
05:25
Hadí doupě
07:35
Kriminálka Miami IV (17)
08:30
Kriminálka Miami IV (19)
09:30
Dopisy pro Julii
11:30
Zakázané uvolnění
13:05
Hra snů
15:55
Profesor v ringu
18:00
Láska na hlídání
20:00
Monstra vs. Vetřelci
21:55
Tulipánová horečka
23:55
Zloděj životů
01:55
Pod zemí
04:00
Divergence
Zobraziť viac
Rosamunde Pilcher: Polibek na venkově
film
20:00
Prima Love
01:20
Moje máma veterinářka VI...
05:05
Lásce navzdory (13)
06:00
Karolína, domácí kuchařka
06:20
Prostřeno!
07:20
Sestřičky (3)
08:45
Slunečná (110)
10:15
Prostřeno!
11:00
Ano, šéfe!
12:05
Rosamunde Pilcher: Stíny minulosti
14:00
Záchranáři z hor V (2)
15:00
Záchranáři z hor V (3)
15:55
Ve hře je láska (140)
17:00
Ve hře je láska (141)
18:00
Záchranáři z hor V (4)
19:00
Záchranáři z hor V (5)
20:00
Rosamunde Pilcher: Polibek na venkově
21:55
Sestřičky (4)
23:05
Zoo (192)
00:25
Moje máma veterinářka VI (9)
01:20
Moje máma veterinářka VI (10)
02:20
Ve hře je láska (140)
03:20
Ve hře je láska (141)
04:20
Lásce navzdory (14)
Zobraziť viac
Liga výjimečných
film
20:15
Prima Cool
01:30
Simpsonovi XIX (20)
05:15
Těžká dřina
05:40
Příhody Bolka a Lolka
06:00
Příhody Bolka a Lolka
06:20
Autosalon.tv
07:10
Těžká dřina
07:45
Top Gear 2010 (6)
09:25
Top Gear 2011 (8)
10:30
Hvězdná brána VI (1)
11:25
Hvězdná brána VI (2)
12:30
Futurama IV (5)
13:00
Futurama IV (6)
13:30
Simpsonovi XVIII (15)
14:00
Simpsonovi XVIII (16)
14:25
Simpsonovi XVIII (17)
14:55
Simpsonovi XVIII (18)
15:15
Hvězdná brána VI (3)
16:10
Hvězdná brána VI (4)
17:15
Futurama IV (7)
17:45
Futurama IV (8)
18:15
Simpsonovi XX (1)
18:45
Simpsonovi XX (2)
19:15
Simpsonovi XX (3)
19:45
Simpsonovi XX (4)
20:15
Liga výjimečných
22:25
Polární bouře
00:25
Simpsonovi XX (1)
00:50
Simpsonovi XX (2)
01:15
Simpsonovi XX (3)
01:40
Simpsonovi XX (4)
02:10
Futurama IV (7)
02:35
Futurama IV (8)
03:00
Brickleberry III (4)
03:30
Odkaz budoucnosti aneb Podivuhodná dobrodružství rodiny Smolíkovy (3)
03:55
Spravedlnost v krvi XIII (18)
04:45
Spravedlnost v krvi XIII (19)
Zobraziť viac
Lov
film
20:00
HBO
00:55
Insidious: Červené dvere
06:00
Je moje všetko
07:20
Rebelka proti svojej vôli
09:10
John Oliver: Čo týždeň dal a vzal XI (2)
09:50
Daj mi tvoje meno
12:00
Tintinove dobrodružstvá
13:45
Charlie a továreň na čokoládu
15:40
Pred kamerou XXI (16)
16:10
Madeleine Collins
17:55
Aquaman a stratené kráľovstvo
20:00
Lov
21:35
Slečna beštia
23:15
Desperado
01:00
Protest
02:50
Delírium
04:25
Vzorný otec: Príbeh Martina MacNeilla
Zobraziť viac
The Wire - Špína Baltimoru III (5)
seriál
20:00
HBO 3
00:05
Matky a jiné lásky
06:00
Minari
07:55
Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství
09:30
Teorie velkého třesku II (12)
09:50
Teorie velkého třesku II (13)
10:15
Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
11:50
Bahno z Mississippi
14:00
Válka o dědictví
15:40
Bez kalhot: Poslední tanec
17:35
John Oliver: Co týden dal a vzal XI (3)
18:15
Syndrom vraha (5)
19:00
The Wire - Špína Baltimoru III (4)
20:00
The Wire - Špína Baltimoru III (5)
21:00
Hra o trůny VI (6)
21:50
Hra o trůny VI (7)
22:40
Hra o trůny VI (8)
23:35
Hra o trůny VI (9)
00:35
Hra o trůny VI (10)
01:40
Nit z přízraků
03:45
Bahno z Mississippi
Zobraziť viac
Američtí sběratelé XVII (12)
zábava
20:30
Nova Action
01:15
Svět motorů (41)
05:15
Rychlá kola (4)
05:30
Walker, Texas Ranger IV (2)
06:15
Strážci hranic: Amerika (3, 4)
06:55
Mistři zastavárny XX (2)
07:50
Svět motorů (41)
08:50
Pomozte autům IV (6)
09:50
Kobra 11 XIV (12, 13)
11:50
Walker, Texas Ranger IV (3)
12:45
Válka skladů II (34, 35, 36, 37)
14:45
Mistři zastavárny XX (3)
15:40
Strážci hranic: Amerika (7, 8)
16:40
Kobra 11 XIV (14)
17:40
Kobra 11 XV (1)
18:40
Válka skladů III (1, 2)
19:35
Mistři zastavárny XX (4)
20:30
Američtí sběratelé XVII (12)
21:25
Pomozte autům IV (8)
22:20
Walker, Texas Ranger IV (4)
23:20
Kobra 11 XIV (14)
00:20
Kobra 11 XV (1)
01:15
Američtí sběratelé XVII (11)
01:55
Pomozte autům IV (7)
02:40
Strážci hranic: Amerika (3, 4)
03:20
Walker, Texas Ranger IV (4)
04:20
NHL Studio
Zobraziť viac
Tv Tip na:
TV tipy na dnes
dnes
TV tipy na týždeň
týždeň
Unesená v Istanbule
Krimitriler N (2016). Dcéra nemeckého policajného komisára chce v Istanbule vypátrať a zabiť vraha svojej matky. Jej plán však stroskotá a otec musí urýchlene konať, aby nestratil aj ju. Keď…
film
JOJ Plus
23:15
165 min
Malé veci
film
Nova
22:45
Vesmír medzi nami
film
JOJ Plus
20:30
Vtedy v Amerike
Dráma Tal./USA (1983).
film
ČT 2
20.4. o 20:00
220 min
Seznamte se, Joe Black
film
Nova Cinema
15.4. o 20:00
Let’s Dance
zábava
Markíza
21.4. o 20:30